Darmowy Ebook – Świece Japońskie

Kontynuując tematykę krótkoterminowych setupów price action postanowiłem zebrać formacje świecowe w jedną całość. Zamiast wpisu powstał krótki ebook w którym znajdziesz graficzne zestawienie 73 formacji.

Formacje podzieliłem na cztery grupy:
- formacje zapowiadające załamanie spadków;
- formacje zapowiadające załamanie wzrostów;
- formacje zapowiadające kontynuację wzrostów;
- formacje zapowiadające kontynuację spadków;

Do gry formacjami można używać technik, które wielokrotnie przedstawiałem na łamach bloga opisując np. Trzy Słupki Odwrotu czy Inside Bars. W końcu formacje japońskie to nic innego jak setupy, tyle że na wykresach świecowych.

Mam nadzieję, że zestawienie Wam się przyda.

Ebook do pobrania z serwisu 4shared.com -> Świece Japońskie

(Klikasz niebieski przycisk “Pobierz Teraz” i czekasz 20 sekund, po tym czasie pojawi się link z ebookiem)

7 myśli nt. „Darmowy Ebook – Świece Japońskie

 1. Dzieki za klarowne i przydatne zestawienie :) Na swoje potrzeby przed powieszeniem dodam jeszcze krociutkie info o samej formacji (silna, slaba) oraz ew. co jest jej potwierdzeniem – moze to tez warto by bylo zamiescic w ebooku? :)
  pozdrawiam!
  Art

 2. Witam

  Na pocztek Wielki Ukłon za to co robisz, dobry styl pisania, dużo pomocnych informacji, Gratuluję ! Kawał dobrej roboty :)

  Teraz pytanie, czy jest możliwość otrzymania pliku ze świecami, bo z podanego linku nie można pobrać ?

  Pozdrawiam

 3. Bardzo fajne zestawienie. Zawsze lubiłem świece, ale używałem tylko tych najpopularniejszych formacji. Warto poszerzyć warsztat :-) Przy okazji znalazłem błąd w podpisie na 2 stronie. Objęcie Hossy jest podpisane jako “Objęcie Bessy”. W sumie mało istotny szczegół, ale ja czasem lubię się czepiać :-) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *