Do zobaczenia w Warszawie

27 października będę na AT Day w Warszawie. Wystąpię w roli dzięki zaproszeniu p. Pawła Śliwy. Spotkanie odbywa się z inicjatywy Stowarzyszenia Analityków Technicznych Rynków Finansowych (www.satrf.org)

O czym będzie?

Tematem mojego wystąpienia będzie “Nauka Spekulacji”. Będę mówił m.in. o tym:
- jak znaleźć własną niszę;
- zbudować własną strategię tak, by pasowała jak dobrze skrojony garnitur;
- tworzeniu trading planu;
- doskonalić swoje umiejętności;
- prowadzeniu dziennika;
- samodysycplinie;

Jak widać tematyka szeroka. Prezentacja ma trwać 2h. Tyle mi w zupełności wystarczy, bo nie lubię się rozgadywać. Zapewniam, że będzie dużo konkretów i praktycznych informacji.

W szczególności zapraszam osoby początkujące oraz takie, które sobie kompletnie nie radzą i nie wiedzą jak to wszystko ogarnąć i zorganizować, by wreszcie spekulacja przestała być męczarnią, a stała się źródłem dodatkowych lub głównych dochodów.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie organizatora 

Zapraszam:)

13 myśli nt. „Do zobaczenia w Warszawie

   • Wiadomo – człowiek nie kaktus, pić musi ;)

    A tak na poważnie – ja póki nie miałem pierwszego wystąpienia publicznego uważałem je za coś, co inni niepotrzebnie stawiają do rangi problemu. Dopiero w trakcie zrozumiałem dlaczego. Gdybym miał się przygotowywać na świeżo to skorzystałbym z dostępnych materiałów np. Wystąpienia publiczne w biznesie. Warsztaty Rzędowskich są niezłe i poćwiczyłbym z kamerką dwa-trzy razy, zanim przyjdzie “ten dzień”.

 1. Jestem po raz pierwszy na Twoim Blogu , a na AT Day u Pawła byłem już kilka razy.
  Twoje wystąpienie jak na debiut mogę powiedzieć było ok!
  Brakowało mi tylko konkretnych przykładów z rynku czyli jakis zrzutów wykresów.
  Jeżeli możesz to podrzuć nam to w materiałach które Paweł obiecał nam wysłać na e-mail.
  Pozdrawiam Adam

 2. Andrzeju! Mam nadzieję, że Twoja seminaryjna działalność nie położy kresu doskonałym wpisom, które pojawiają się na łamach Twojego bloga. Miej świadomość tego, że stworzyłeś miejsce szczególne, pełne mądrej, “przesianej” wiedzy i świetnie podanych przemyśleń własnych, a wszystko to uzupełnione zostało ciekawymi i merytorycznymi komentarzami użytkowników. Bardzo bym chciał, żeby tak pozostało. Osobiście czekam na Twój wpis na temat lokacji. Życzę wielu sukcesów i pozdrawiam! Dawid

 3. Miło było wczoraj posłuchać Twojego wystąpienia na AT DAY w Krakowie. Moim zdaniem zdaniem to ważne, żeby człowiek, jeśli na rynku kręci się w kółko, w pewnym momencie się zatrzymał, zadał sobie pytanie “co robię źle?” i wrócił do podstaw, czyli dokładnie tego, o czym wczoraj mówiłeś.
  Jeszcze raz dzięki za przyjazd i zapraszamy ponownie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *