Wyłączenie odpowiedzialności

Wszystkie informacje zawarte w serwisie fxmonster.pl mają charakter edukacyjny. Decyzje inwestycyjne podjęte w oparciu o te informacje są podejmowane na odpowiedzialność użytkownika serwisu.

Ze względu na wolność wypowiedzi użytkowników serwisu fxmonster.pl oraz braku pełnej kontroli i możliwości weryfikacji publikowanych przez tychże użytkowników aministrator strony wyłącza wszelką odpowiedzialność za prawdziwość i zgodność danych umieszczonych w serwisie z rzeczywistymi.

Inwestowanie na rynkach kapitałowych jest bardzo ryzykowne. Może doprowadzić do częściowej lub całkowitej straty zainwestowanego kapitału, dlatego należy uwzględnić własną sytuację finansową przed podejmowaniem decyzji inwestycyjnych.

Bezpłatne informacje zamieszczane na witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być rozumiane jako doradztwo inwestycyjne w rozumieniu art.39 ustawy ?Prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi?. Prezentowane w serwisie informacje nie stanowią także oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Serwis fxmonster.pl nie świadczy doradztwa w związku z opisywanymi transakcjami oraz nie udziela porad inwestycyjnych i rekomendacji zawarcia transakcji. Ostateczna decyzja należy wyłącznie do użytkownika serwisu. Przed zawarciem jakiejkolwiek z opisywanych na stronach serwisu fxmonster.pl transakcji samodzielnie określić ryzyko i potencjalne korzyści/straty z nią związane oraz jej charakter, konsekwencje prawne, podatkowe i księgowe a także konsekwencje zmieniających się czynników rynkowych.

Użytkownik serwisu fxmonster.pl powinien zasięgnąć niezależnej opinii, czy jest w stanie sam lub po konsultacjach ze swoimi doradcami podjąć ryzyko inwestycyjne związane z transakcjami na rynkach finansowych.

Fxmonster.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody jakie można ponieść w wyniku zawierania transakcji opisywanych na łamach serwisu.

Wszystkie treści publikowane na łamach serwisu fxmonster.pl są własnością serwisu lub/i osób trzecich. Ich kopiowanie i rozpowszechnianie w części lub w całości możliwe jest wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody serwisu.

Linki i reklamy prowadzące do serwisów osób trzecich są zamieszczane w charakterze wyłącznie informacyjnym. Serwis fxmonster.pl nie jest odpowiedzialny za treści i jakość usług zamieszczonych w serwisach do których linki prowadzą.

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, reklam, linków zamieszczanych przez użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *