Al Brooks – bezpłatne szkolenia internetowe

Noble Markets organizuje bezpłatny cykl szkoleń internetowych z Alem Brooksem, jedną z niewielu osób, która ma do powiedzenia coś ciekawego na temat analizy czystych wykresów (price action).

Nie dość, że za darmo to jeszcze w języku polskim, dlatego szczerze polecam w szczególności osobom, które nie znają języka Szekspira, a chcą się nauczyć wielu pomocnych rzeczy.

Pierwsze spotkanie odbyło się 25 kwietnia, ale nic straconego – powtórka 8 maja. Po harmonogram szkoleń i zapisy odsyłam na stronę organizatora -> https://szkolenie.noblemarkets.pl/

[dzięki za info Janek]

 

 

10 myśli o “Al Brooks – bezpłatne szkolenia internetowe

  • Jaaanek Odpowiedz

   Ja byłem na tym seminarium 25-go, ale nie da się tym podzielić, pomimo iż go nagrywałem, ponieważ prezentacja od strony technicznej była nie do przyjęcia. Kilka minut dobrze, potem jakieś czerwone kwadraty, mimo iż dźwięk szedł normalnie. Pan Dominik, przedstawiciel Noble Securites, tłumaczył to potem firmą zewnętrzna, której zlecili przeprowadzenie transmisji ze szkolenia.

   Merytorycznie to prezentacja pierwszego filmu (i prawdopodobnie kolejnych – uciekłem stamtąd to po ok. 20 minutach) z jego 27 godzinnego Trading Course z dołożonym polskim lektorem. Jakość obrazu bardzo mizerna w stosunku do oryginału za to lektor profeska – słucha się tego przyjemnie.

   Nie jest to webinar na żywo, o czym zapomnieli organizatorzy wspomnieć w reklamie, a jedynie odtworzenie materiału z dysku. W tym samym czasie Al prowadził na bieżąco swój trading room. W pewnym momencie podejrzewałem nawet, że chłopaki po prostu zamówili lektora do materiału, który Al sprzedaje jako kurs, aby łatwym sposobem zrobić coś z niczego. Z tego co ustaliłem jednak mailowo z Brooksem to Noble rzeczywiście zamówiło u niego 5 webinarów dla swoich klientów, z prawem do udostępniania u siebie przez 6 miesięcy.

 1. Janssen Odpowiedz

  Cześć,

  Zapisałem się na jutrzejszą powtórkę, zobaczymy będzie to wyglądać.

  Czy w odniesieniu do metody stosowanej/opisywanej przez FxMonstera warto przeczytać książki Ala ? Czy mieliście może okazje zapoznać się z publikacjami ?

  Pozdrawiam
  Janssen

  • FxMonster Autor wpisuOdpowiedz

   Witam

   Moja metoda i metoda Ala w pewnej mierze się pokrywają i np. z dużym powodzeniem można zastosować setupy, które opisywałem, w miejscach pokazywanych przez niego.

   A zamiast książek polecam jego kurs http://brookstradingcourse.com i zapewniam, że to będą dobrze wydane pieniądze. Książki też są wartościowe, ale kurs się bardziej opłaca, bo jest naprawdę mocny pod względem merytorycznym i do tego przejrzyście opracowany.

   Pozdrawiam

  • Jaaanek Odpowiedz

   Tak, książki jak najbardziej.
   Jest dużo trudniej i bardziej szczegółowo ale jest sporo rzeczy (jak Spike and Chanel pattern) które na filmach było zaledwie liźnięte.

 2. Jaaanek Odpowiedz

  BTW: Polecam subskrybcję jego materiału na YouTube, gdzie w ramach „ponad kursem” prezentuje swoje spojrzenie na handel. Nie każdemu się jego dosyć hipnotyczny sposób prezentacji może podobać.

  http://www.youtube.com/watch?v=ftjBXO4DTe0
  Strategia na EURUSD – skalowanie pozycji

  http://www.youtube.com/watch?v=yJEgK6w8Wqo
  Czym się różni swing w silniejszym trendzie vs. swing w słabszym trendzie/konsolidacji

  http://www.youtube.com/watch?v=FAXeomulzT0
  Fragment kursu

 3. Kacper Gawroński Odpowiedz

  Co do sposobu prowadzenia szkolenia to faktycznie – na wszystkich jego webinariach zasypiałem 😉 On po prostu już taki jest – natomiast materiały jakie prezentuje są naprawdę przydatne – chociaż niektóre rzeczy są naciągane, ale to jak wszędzie.

 4. Janssen Odpowiedz

  Koledzy,

  Ma może ktoś nagrania z kursów Noble ? Oglądałem i bardzo mi podszedł jego materiał, chętnie bym powtórzył.

  Pozdrawiam
  Janssen

 5. elo Odpowiedz

  Witam

  Interesuje mnie 5 kurs nobla z alem brooksem… Będzie miał ktoś nagrany? Byłbym niezmiernie wdzięczny za przesłanie mi namiarów do pobrania pliczku, chyba, że jakoś inaczej się da to załatwić. Dzięki

 6. Marcin Odpowiedz

  Coś długo nie ma kolejnego wpisu, zrezygnowałeś ? A może nie ma o czym pisać ? Jeżeli tak to zapodaj swój kolejny dzień na wykresie i może znajdzie się paru chętnych aby podyskutować na temat słupków 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *